Zamów do godziny 14:00 a Twoje zamówienie wyślemy jeszcze dziś!
P.W UNIMAL z siedzibą w Kraśniku powstało w 1995r. z inicjatywy Zenona Morskiego. Założyciel firmy miał już wieloletnie doświadczenie w pracy rolnika i zawodzie drwala. Doskonale znał specyfikę branży. Dlatego został jednym z pierwszych Autoryzowanych Dealerów STIHL na Lubelszczyźnie. Postawił na tę markę, bo wiedział, że są to urządzenia solidne, wydajne, bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Dedykowane zarówno profesjonalistom jak i amatorom.

W kolejnych latach firma rozszerzyła swoją ofertę o profesjonalny serwis oraz urządzenia ogrodnicze marek STIGA, GRASS, AL.-KO. Zdobywała coraz większe grono Klientów, którzy doceniali i dalej doceniają szeroki wybór urządzeń, fachowe doradztwo oraz serwis na miejscu. W 2020 roku świętowaliśmy 25-lecie istnienia.

Niestety we wrześniu 2021r. zmarł założyciel firmy, Zenon Morski. Od grudnia 2021r. działamy pod tym samym adresem jako spółka jawna. Kontynuujemy rodzinny biznes. Wysoka jakość obsługi jest cały czas naszym priorytetem. Nasi Klieni to nie tylko osoby prywatne i firmy ogrodnicze, ale też zakłady komunalne, instytucje państwowe, zakłady usługowo-produkcyjne.

Fachowy personel doradza Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu, uruchomia go, przeprowadza szkolenie z obsługi. Zapewniamy transport większych urządzeń.

Obecnie mamy w ofercie cały przekrój urządzeń marki STIHL, tj. pilarki, kosiarki, myjki ciśnieniowe, traktory ogrodowe, urządzenia akumulatorowe, nożyce, roboty koszące, środki ochrony osobistej. Sprzedajemy również produkty marek Al.-KO, GRASS, WIPER PREMIUM, WEIBANG, CEDRUS - kosiarki, wertykulatory, rozdrabniacze, glebogryzarki. Realizujemy też programy dotacyjne i zamówienia nietypowe.

Proponujemy Ci najwyższej jakości sprzęt w kilku półkach cenowych. Znajdziesz u nas niezawodne urządzenia, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie. Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź naszą ofertę już dziś!
 

Marki z którymi współpracujemy